محل تبلیغات شما
ارتودنتیست ها دندانپزشکی هستند که تحت آموزش های تخصصی قرار گرفته اند. در حالی که دندانپزشک وظیفه مراقبت عمومی از سلامت دهان و دندان شما را بر عهده دارد ، متخصص ارتودنسی اهداف تخصصی تری دارد. با وجود این ، به این معنی نیست که شما برای مراجعه به متخصص ارتودنتیست به یک مراجعه مراجعه کنید.

اگر احساس می کنید وضعیت شما فراتر از حد یک دندانپزشک نیست ، هر روز به وی مراجعه کنید. همچنین اکثر آنها مجهز به مقابله با مسائل عادی دندانپزشکی هستند. با این حال ، این شانس خوب است که او ممکن است تجهیزات پزشکی لازم را نداشته باشد.

قرار دادن پرانتز
این دلیل اصلی بازدید اکثر افراد از ارتودنتیست است. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که این تنها عملکرد آنها نیست. متخصص ارتودنسی کل فرایند را طی می کند تا تعیین کند که چگونه بهترین بندها را در بند خود قرار دهید.

در اکثر موارد ، ارتودنتیست اشعه ایکس از دندان های شما را گرفته یا از مواردی که توسط دندانپزشک شما برای وی ارسال شده استفاده می کند. او سپس اقدام به ترمیم براکت ها و سیم ها بر روی دندان های شما می کند. علاوه بر این ، متخصص ارتودنسی مسئول محکم کردن بندها است.

لازم است به ویژه در کودکان اطمینان حاصل شود که هنگام حرکت در بزرگسالی لبخند کاملی دارند.

درمان TMJ
TMJ نوعی اختلال است که از مشکلات مفاصل فک ناشی می شود. نتیجه ، درد و مشكلات مربوط به تراز نیش فریبنده است. در نتیجه ، شرایط دیگر می تواند ناشی از این امر باشد مانند آپنه خواب. درد می تواند هنگام جویدن ، صحبت کردن یا نوشیدن بروز کند.

پیشرفت در فناوری دندانپزشکی باعث می شود ارتودنتیست ها روش هایی را انجام دهند که منجر به درد کمتری شود. یکی از گزینه های مورد استفاده اسپلینت دهان است. این دستگاه محکم یا نرم است که درون دهان قرار دارد.

اگرچه مشخص نیست که این دستگاه ها چگونه به تسکین درد کمک می کنند ، اما کاملاً مؤثر هستند. اگر تا به حال با ناراحتی شدید در آرواره های خود روبرو هستید ، به پزشک متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. او دستگاهی خواهد داشت که می تواند به شما در کاهش درد شما کمک کند تا بتوانید زندگی عادی داشته باشید.

پرانتز بزرگسالان
تا همین اواخر ، ارتودنتیست ها فقط با قرار دادن بریس در کودکان همراه بودند. آنها فقط با کودکان بلکه بزرگسالان هم کار نمی کنند.

اگرچه هنوز نسبتاً جدید است ، ارتودنتیست ها تعدادی گزینه دارند که برای بیماران بزرگسال مناسب است. به عنوان مثال ، ممکن است یک بزرگسال به اندازه کافی پول نداشته باشد که در زمان بچه ها ، بند را ببندد.

متخصص ارتودنسی به بزرگسالان کمک می کند تا رویای خود را برای گرفتن دندانهای صاف و همیشه مورد نظر خود بدست آورند. بنابراین ، آنها می توانند اعتماد به نفس داخلی را که همیشه در درون آنها بوده است ابراز کنند. برای زیبایی شناسی و تقویت اعتماد به نفس فوق العاده است.

یكی از خدمات قابل استفاده برای بریس های بزرگسالان ، تسریع در تراز دندان ها است. این روند تضمین می کند که پرانتز ظرف شش ماه یا کمتر کار کند. این یک سرویس مهم است که شما می توانید عروسی آینده یا سایر رویدادهایی را که می خواهید دندانهای صاف داشته باشید ، انجام دهید.

آنها پرانتزهای نامرئی را نصب می کنند
 چند سال به عقب ، بندها نوارهای فی بودند که هنگام نصب کاملاً قابل مشاهده بودند. با این حال ، این دیگر نیازی به مسئله نیست. فناوری جدید مانند بندهای Invisalign وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از ایستادن در هنگام پوشیدن بریس خودداری کنید.

این فناوری مستم استفاده از ترازهای پلاستیکی شفاف است که به اصلاح کج دندانهای جزئی کمک می کند. بازدید از مطب ارتودنتیست برای تعیین اینکه آیا واجد شرایط Invisalign هستید یا نه ، مهم است. علاوه بر Invisalign ، فن آوری های دیگری مانند بریس های سرامیکی نیز وجود دارد.

بریس های سرامیکی از یاقوت کبود شفاف ساخته شده است ، که برای بزرگسالانی که نیاز به توجه کافی از پوشیدن بند ندارند بسیار عالی است. انواع دیگر بریس ها نیز وجود دارد که برای جلوگیری از توجه ، در قسمت پشتی دندان ها قرار می گیرند.

افراد در هر سنی می توانند از این بریس ها استفاده کنند. در بعضی مواقع ، کودکان ممکن است به آنها احتیاج داشته باشند ، بخصوص هنگامی که مسئله دندانپزشکی بسیار ناچیز است.

آنها استخراج دندان را انجام می دهند
 در بعضی مواقع ممکن است دندان های زیادی در دهان خود داشته باشید. یکی از خدماتی که یک متخصص ارتودنسی ارائه می دهد ، کشیدن دندان است. این کار پس از بررسی دقیق اشعه X شما انجام می شود.

کشیدن دندان فضاهایی را ایجاد می کند که دندانهای دیگر در دهان بپیچند. بنابراین ، هنگامی که بریس ها در محل قرار گرفته اند ، دندان ها با سهولت می توانند تغییر کنند.

به طور کلی ، ارتودنتیست ها تمام دکتر ارتودنسی روش هایی را ارائه می دهند که منجر به یک لبخند کامل می شود. در بیشتر موارد ، آنها به عنوان مانعی بین عمل جراحی و شما عمل می کنند. کار آنها مستم استفاده از اقدامات غیر تهاجمی برای اصلاح تراز دندان ها است. به عنوان مثال ، دندانپزشک ممکن است استفاده از جراحی را برای پیچاندن دندان که فرم نیست ، توصیه کند. با این وجود ، متخصص ارتودنتیست برای کمک به این فرایند ، تعدادی ابزار در اختیار دارد.

فقط یک دندان می تواند منجر به کج گسترده دندان های شما شود. اگر مشکلی در تراز کردن دندان دارید ، به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. او خدمات مشاوره ای ارائه می دهد و به شما توصیه می کند که آیا شما نیاز به اقدامات اصلاحی دارید یا خیر.
ارتودنتیکس
در این قسمت
گزینه های فارغ التحصیلی و شغلی
اخذ مجوز
گزینه های تمرین
مسیرهای شغلی جایگزین
سایه و بیرونی
زندگی یک دندانپزشک
برنامه های تحصیلات تکمیلی
گرفتن شغل
مدیریت مالی و عملی
خانه ASDA
دندانپزشکی ارتودنسی شامل علم و درمان بی نظمی دندان ها ، نیش های نامناسب و رشد صورت است. پزشکان این توانایی را دارند که نه تنها سلامت دهان را بهبود ببخشند بلکه با تجدید لبخند نیز اعتماد به نفس خود را به بیماران القا کنند. این زمینه از طریق تکنیک ها و وسایل نوآورانه به طور مداوم در حال رشد و پیشرفت است. ارتودنسی برای برنامه ریزی درمانی به چشم جدی و مهارت در مکانیک نیاز دارد. اگر به دنبال شغلی هستید که شامل هنر دست زدن به لبخند و تغییر زندگی باشد ، ارتودنسی ممکن است زمینه ای برای شما باشد.

مایک Meru ، DDS ، M.S.
Mike-MeruSouthern California '09
دانشیار ارتودنتیست ، دندانپزشکی مدرن و ارتودنتیکس مدرن
سالت لیک سیتی ، یوتا

چرا تصمیم گرفتید این مسیر شغلی را دنبال کنید؟

من در کودکی خودم نسبت به لبخند خود بسیار آگاه بودم ، چون دندانهای زیر لب و کج داشتم. تا زمانی که ارتودنتیست من ، دکتر ریچارد میس ، لبخند خود را تصحیح نکردم که احساس می کردم می توانم با اطمینان لبخند بزنم. این تجربه روش زندگی من را تغییر داده و احساس خودم را نسبت به خودم احساس کردم. از آن نقطه می دانستم که می خواهم همان هدایا را به دیگران هدیه کنم و این یک مسیر مستقیم به دانشکده دندانپزشکی و اقامت در ارتودنسی بود.

روز معمولی شما چیست؟ آیا برخی از جنبه های شغل شما باعث تعجب شما شده است؟

روز من برای بیشتر متخصصان ارتودنتیست بسیار معمولی است. من در شیوه های بوتیک بیشتر کار می کنم ، بنابراین بعد از شروع کار حدود ساعت 8 صبح ، من به طور کلی 50 بیمار را در طول روز برنامه ریزی کرده ام. من صبح ها را برای قرار دادن و از بین بردن مهاربند رزرو می کنم ، در حالی که بعد از ظهر وقتی بچه ها از مدرسه خارج می شوند ، بسیار شلوغ می شوند و نیاز به سیم آنها تغییر می کند و بندها محکم می شود.

تا آنجا که شگفتی ها پیش می روند ، بنظر من جالب است که به محض اینکه بعضی از بچه ها روی صندلی دراز می کشند ، فکر می کنند من ارتودنتیست / روانپزشکی هستم. به طور روزمره ، من درباره مشکلات آشنایی می شنوم ، اینکه ریاضیات و علوم وحشتناک هستند ، جنگ خواهران و برادران و مسائل دیگری را دنبال می کنند. این خنده دار است زیرا من یک سرپرست دندانپزشکی هستم و نمی دانم چگونه به این اعترافات پاسخ دهم.

چه چالش هایی اغلب در تخصص شما وجود دارد؟

چالش های ارتودنسی به طور کلی در طول برنامه ریزی درمان بخشی از فرآیند را نشان می دهد ، که برای من هیجان انگیزترین بخش کار من است. مواردی که من می بینم سخت ترین آنها موارد جراحی کرانیو صورت (جراحی شکاف کام و ارتوگناتیک) و همچنین اوربیت های بزرگی است که بیمار ترجیح می دهد مسیر غیر جراحی داشته باشد. همچنین مواردی بین رشته ای در بزرگسالان را مشاهده می کنم که در رابطه با دندانپزشک ، نتیست ، پروتزنتیست و جراح با آنها معالجه می کنم.

چه چیزی زمینه شما را منحصر به فرد می کند؟

ارتودنسی منحصر به فرد است زیرا بسیاری از زمینه های دیگر دندانپزشکی را به نتیجه ای طبیعی ، کاربردی و زیبایی زیبایی می بخشد. بیماران بیشتر از همه عاشق دیدن من هستند!

برای حرفه شما چه آموزش های اضافی ، گواهی نامه یا مجوزهایی لازم است؟ چه آموزش دیگری را فراتر از آنچه لازم است توصیه می کنید؟

برای ارتودنسی ، باید مدرک لیسانس ، مدرک دندانپزشکی (DDS یا DMD) و همچنین گواهی ارتودنسی (کسب شده از طریق اقامت - معدن من سه سال بود). در زمان اقامت خود نیز به من مم شد كه در كارشناسی ارشد زیست شناسی خاكستری دریافت كنم.

روندهای فعلی در رشته شما چیست؟ از چه راه هایی پیشرفت می کند؟

ارتودنسی همیشه در حال پیشرفت است و در اکثر سالهای اخیر شاهد افزایش استفاده از لنگرگاه اسکلتی بودیم که به عنوان مینی کاشت نیز شناخته می شود. اینها به جایگزینی استفاده از وسایل منفور از قبیل روسری و وسایل بزرگ فله کمک کرده اند. ما همچنین شاهد ظهور سیم های بسیار فنی مانند Heat Activated Nitinol هستیم که در دمای اتاق بسیار انعطاف پذیر است و هرچه تا دمای بدن گرم می شود ، قوی تر و سفت تر می شود. برای من ، این یک سیم به خودی خود سه مورد را جایگزین کردم که قبلاً از آنها استفاده می کردم ، بنابراین زمان درمان من را کوتاه می کند.

چه مهارتهایی به خصوص در زمینه شما اهمیت دارد؟

فکر می کنم مهمترین بخش ارتودنسی دانش گسترده ای از ادبیات و همچنین مکانیک و فیزیک است به گونه ای که می توانم مواردی را برنامه ریزی کنم و از ابتدا برای موفقیت آنها را تنظیم کنم. مهارت های دستی در ارتودنسی نیز بسیار مهم هستند.

به کسی که علاقه مند به مسیر شغلی شما باشد ، چه توصیه ای می کنید؟

بهترین توصیه ای که می توانم بکنم این است که ابتدا مطمئن شوید که عاشق ارتودنسی هستید. چند پزشک مختلف را رعایت کنید ، مغز آنها را در مورد نحوه زندگی خود انتخاب کنید و مقالاتی را بخوانید که در آن ارتودنسی به کجا می رود. اگر بعد از این همه ، شما هنوز هم این رشته را دوست دارید ، پس از آن مناظر و اهداف خود را برای ورود به اقامت تعیین کنید و این امر را انجام دهید. مربی که مقیم یا ارتودنتیست است ، در خیاط کردن مسیر تمرین شما بسیار مفید است.

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی تبریز

بازاریابی سئو محتوا و ایجاد لینک

، ,های ,ها ,ارتودنسی ,ارتودنتیست ,کند ,می کند ,است که ,می شود ,متخصص ارتودنسی ,ممکن است ,متخصص ارتودنسی مراجعه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ نماینگی عطار همسفران Cheap NHL New York Rangers Jerseys, Popular For Sale. مشكلات David's blog مشاهیر و شخصیت های دزفول ficonsicor دهیاری روستای قلعه امام ویکی دانش - (نمایشنامه طنز دهه فجر 1398 ) نیاز اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها