محل تبلیغات شما
اغلب والدین حتی در هنگام پیاده روی راهروهای بخش کودک در مرکز خرید محلی ، با این انتخاب مواجه خواهند شد.

ایده در مورد ک های ارتودنسی ، که گاهی به آن ک های نازک گردن نیز گفته می شود ، این است که شکل آنها احتمالاً باعث می شود که دندانهای جلوی جلو به جلو یا فشار وارد نشود ، وقتی که در نهایت شروع به عبور از لثه ها می کنند. تصور می شود که استفاده از این نوع ک به معنای کمتر احتمال دارد کودک بعداً در زندگی به درمان ارتودنسی احتیاج داشته باشد.

مکیدن ک و انگشت در بین کودکان خردسال با 60 تا 80 درصد با استفاده از این روش تسکین دهنده رایج است. در دنیای ایده آل کودکان باید 24 تا 36 ماهگی تمام عادت های مکیدن را متوقف کنند تا بتوانند خطر بروز مشکلات نیش را کاهش دهند.

اگر به عنوان كودك دندانهای برجسته ای داشته باشید ، یا حتی بریس دارید ، احتمالاً ك ارتودنسی را با این امید كه مشكلات كمتری را برای دندان های كودك شما ایجاد می كنید ، انتخاب می كنید.

اما ، آیا آنها کار می کنند؟ یا ، این فقط یک حیله دیگر است؟ فقط اخیراً کسی زحمت کشیده است که بفهمد!

تیمی از محققان در آلمان اخیراً مطالعهای کاملاً مفصلی با نام کارآزمایی کنترل شده تصادفی انجام داده اند که آیا در نوزادانی که از ک های "معمولی" استفاده می کنند ، در مقایسه با نوزادانی که از ک های "ارتودنسی" استفاده می کنند ، تفاوت وجود دارد. وقتی سرانجام نوزادان از ک جدا شدند ، برجستگی دندانهای جلوی آنها اندازه گیری شد.

این مطالعه شواهد قطعی را نشان می دهد كه داران ارتودنسی باعث برجستگی كمتری در مقایسه با كهای معمولی می شوند! با این حال ، قبل از اینکه خیلی هیجان زده شویم ، آنها دریافتند که این اختلاف در اندازه توقف کامل است. به عبارت دیگر ، تفاوت به سختی ارزش آزار دادن را ندارد.

در واقعیت ، اگر استفاده از ک قبل از اینکه کودک شما 36 ماه تمام شود متوقف شود ، برای دندانها خیلی بهتر است ، صرف نظر از نوع ک استفاده شده.

بنابراین ، دفعه دیگر که سر راه کودک از فروشگاه مورد علاقه خود سرگردان می شوید ، وقت زیادی را صرف نگرانی در مورد نوع ک برای خرید نکنید. این امر در دراز مدت تا زمانی که فرزندتان را قبل از سومین تولد خود از بین می برید مهم نیست.
ارتودنسی چیست؟ و چرا باید برای شما مهم باشد.
اسمش چیه؟

مانند بسیاری از اصطلاحات پزشکی ، کلمه "ارتودنسی" یا "ارتودنسی" از زبان یونانی آمده است - "orthos" به معنی مستقیم ، مناسب یا کامل ، به علاوه "odons" ، که به معنی دندان است. تخصص دندانپزشکی ارتودنسی شامل مطالعه ، تشخیص و درمان ناصحیح دندان (مال اکلوژن) و اختلالات مربوط به فک است.

ارتودنسی برای چه کسی است؟

به طور سنتی ، درمان ارتودنسی بیشتر مربوط به بیماران کودک و نوجوان است. انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) توصیه می کند که کودکان در هفت سالگی باید ارزیابی ارتودنسی داشته باشند. اما تقریباً 30٪ از بیماران تحت مراقبت ارتودنسی بزرگسالان هستند و تخمین زده می شود حدود 70٪ از جمعیت می توانند از درمان ارتودنسی بهره مند شوند.

ارتودنسی شامل چه مواردی است؟

وقتی بیشتر افراد کلمه "ارتودنسی" را می شنوند ، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند بندها است. بریس های دندانی که به عنوان بندهای ارتودنسی نیز شناخته می شوند ، وسایلی هستند که با بهبود تراز وسط خود ، برای صاف کردن دندان ها طراحی می شوند.

اما بریس ها تنها ابزاری نیستند که متخصص ارتودنسی برای معالجه اختلالات دندانپزشکی دارد. در ارتودنسی مدرن طیف گسترده ای از لوازم و تکنیک ها مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا ارتودنسی چیست مهم است؟

ارتودنسی نباید به عنوان روشی کاملاً آرایشی تصور شود. متخصص ارتودنسی طیف گسترده ای از اختلالات دندان را معالجه می کند که می تواند بر سلامت دهان و دندان و سلامت کلی تأثیر منفی بگذارد. به طور خاص ، تمیز کردن دندانها کج سخت تر است و در معرض خطر بیشتری برای پوسیدگی دندان و از بین رفتن نهایی دندان قرار دارند. مسائل مربوط به بهداشت دندان ناشی از دندان های نادرست همچنین می تواند منجر به بیماری نتال شود ، که نشان داده شده است که یک عامل مؤثر در بیماری های قلبی عروقی است.

اگر به ارتودنسی احتیاج داشته باشم چطور؟

این که آیا شما علاقه مند به یک لبخند جذاب تر ، یک دهان سالم تر هستید ، یا می خواهید از سایر مشکلات ناشی از دندان های نادرست رهایی یابید ، ارزیابی جامع ارتودنسی توسط ارتودنتیست محلی شما نقطه شروع است. ارتودنتیست شما سپس با شما همکاری خواهد کرد تا بر اساس نیازها ، خواسته ها و اهداف فردی خود ، یک برنامه درمانی تهیه کنید.

ارتودنسی برای شما چه معنی دارد؟ دیدگاهتان را بنویسید و به ما اطلاع دهید!

مباحث: ارتودنسی ، سلامت دندان

ارتودنتیست Ft. لودردیل
 7/23/20 ، 3:27:35 PM
بریس های اولیه برای چند روز اول صدمه می بینند. یک هفته یا همین چند روز بعد ، ارتودنتیست شما بندهای شما را قرار می دهد. ممکن است فشار و فشار کمی احساس کنید ، اما به هیچ وجه ضرری ندارد. سپاس از شما برای این پست.

پاسخ به ارتودنتیست Ft. لودردیل
دیوید نوریس
 12/19/2019 ، 1:59:02 AM
وای ، من نمی دانستم که بیماری نتال می تواند به بیماری های قلبی عروقی منتسب شود. برای من ، این امر دیدن ارتودنتیست را بسیار مهم تر می کند. من آخرین باری را که با یک متخصص ارتودنسی ملاقات کردم به خاطر نمی آورم ، بنابراین حتماً باید با یک نفر تماس بگیرم و سلامت دهان و دندانم را بررسی کنم. با تشکر از شما برای کمک به افرادی مثل من که درک چقدر مهم است درمان ارتودنسی.

پاسخ به دیوید نوریس
نیک سالواتریلو
 12/19/2019 ، 9:29:51 PM
با تشکر از شما برای بازدید از وبلاگ ما و ارسال این نظر ، دیوید. خوشحالم که شما مقاله را مفید / روشن کننده دانستید و بله ، ما در مطب دکتر Sal شما را ترغیب می کنیم برای قرار ملاقات با متخصص ارتودنسی محلی در منطقه خود برنامه ریزی کنید. همه بهترین ها برای شما ، خوب آقا!

پاسخ به نیک سالواتریلو
لیلا پترسون
 12/28/2019 ، 9:41:58 PM
این نکته خوبی است که تمیز کردن دندان های کج و دشوار و در نتیجه خطر پوسیدگی بیشتر است. من اکنون به این فکر کرده ام که دندان هایم را صاف کنم که به نقطهای از زندگی رسیده ام که بتوانم آن را تحمل کنم. خوشحالم که می شنوم که هم فواید آرایشی و هم سلامتی دارد.

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی تبریز

بازاریابی سئو محتوا و ایجاد لینک

، ,ارتودنسی ,های ,دندان ,ک ,یک ,ک های ,می شود ,است که ,درمان ارتودنسی ,از ک ,ارتودنسی احتیاج داشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

blogwilturkgo tefewacoss رمضانیه piatirapge آزمون های زیست شناسی Biology Quiz یو.اس کیک بوکسینگ استان ایلام salabulind arocwormo فیلم Mae's notes